Reglamentai/nariai Planai Naujienos Galerija Kontaktai


Bendruomenės nariai G.Juozapavičius, P.Steponavičius, R.Mokrik  aptaria  2019 m. melioranto iš sapropelio lauko bandymų Serapiniškių žvyro karjere galutinius rezultatus su ekspertais iš Latvijos žemės ūkio universiteto.
Privaloma derliaus  ekspertizės dalis. 2019 lauko bandymai.
Bendruomenės nariai R.Vaštakas ir P.Steponavičius  su Latvijos žemės ūkio universiteto profesorės I.Alsinos mokslininkų grupe Serapiniškių lauko bandymų poligone aptaria sapropelio panaudojimo eksperimento eigą ir preliminarius rezultatus.
Bendruomenės narys P.Steponavičius Šeduvoje  su VDU Žemės ūkio akademijos profesoriaus dr. E. Šarauskio mokslininkų komanda aptarė trąšų ir melioranto iš sapropelio lokalaus įterpimo mašinos projektavimo ir gamybos problemas bei galimus jų sprendimo būdus.
Bendruomenės nariai dr. G.Juozapavičius, P.Steponavičius, dr. F.Ovaysis (Jordanija), A. Maklakovs (Latvija)  ir VU profesorius dr. R.Mokrik žemės ūkio mašinos  trąšų ir melioranto iš sapropelio įterpimui lauko bandymuose.


Bendruomenės koordinatorius Dr. A.Svitojus aptaria sapropelio įsisavinimo plėtrą su Visuomenės ekologijos instituto direktore D.Daugviliene.
 Bendruomenės kūrimo pradžia: Tarptautinė mokslinė konferancija „Sapropelis: išgavimas, perdirbimas, panaudojimas“ 2014 gruodis
Bendruomenės nariai P.Steponavičius, R.Vaštakas ir Dr. Fathi Owaisy aptaria sapropelio eksporto į Jordaniją galimybes.
Bendruomenės narys P.Steponavičius ir bandruomenės garbės nariai iš Baltarusijos akademikas N.Bambalovas ir Dr. G.Sokolovas aptaria Egipte, Bachreine ir Japonijoje vykdytus mokslinius eksperimentus su sapropelio trąšomis ir meliorantais.
Bendruomenės nariai R.Vaštakas, P.Steponavičius ir bandruomenės garbės nariai iš Baltarusijos akademikas N.Bambalovas ir Dr. G.Sokolovas aptaria bendruomenės veiklos planą 2017-2018metams.